HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Çetin Group Şirketler bünyesinde, 2010 yılında Seçme ve Yerleştirme faaliyetine başlamış olan CEO İnsan Kaynakları şirketimiz , 10 yıllık sektörel deneyim ve uzmanlıkla çözüm ortaklığı sağlamaktadır.

Şirketimiz kurulduğu günden bu yana tüm hizmet faaliyetlerimizde perakende, sağlık, gıda imalatı, eğitim, sanayi, ulaştırma gibi hemen her sektörde faaliyet gösteren firmaların uzun dönemli çözüm ortağı olarak, değerli iş ortaklarımızın Seçme ve Yerleştirme taleplerini “Doğru İşe, Doğru İnsan“ misyonu ile karşılamaktadır.

Hizmet alanında, 8000 çalışanımız, 500 yerli ve uluslararası kuruluşla çözüm ortaklığı gerçekleştirirken, dijitalleşen dünyada sektörel teknolojik yatırımlarla büyümeye devam ediyoruz.

Genel Merkezi Tekirdağ’da ve Head Office’i İstanbul’da bulunan, 7 bölge müdürlüğü üzerinden tüm Türkiye’de faaliyet göstermekte olan Çetin Group, Müşteri Odaklı perspektifi ile mutlu çalışan ve mutlu müşteri doğru orantısını kurum kültürüne yansıtmakta, “Güven Duyan Müşteri “ felsefesi ile, “Güven Sağlayan bir Organizasyon” olarak çözüm ortaklığı gerçekleştirmektedir.

Bunu sağlamak için Çetin Group, öncelikle sahada şirketlerini temsil eden tüm çalışanlarının yasal ve sosyal hakları ile eğitim ve gelişimlerine büyük önem vermektedir.Toplumsal değer yaratan kurum kültürümüzün güçlenmesi için insan kaynağı uygulamalarının inovatif ve sürdürülebilir olması misyonumuzla; “Yarına, bizi biz yapan değerlerimizle koşuyoruz.”


Vizyonumuz

Farkı birlikte yaratarak, sektörün lideri ve global br marka olmak.

Misyonumuz

Değişen ve gelişen teknolojileri şirketimize entegre ederek rekabette üstülük sağlamak,

Eğitimli ve yetkin insan kaynağı yönetmek,

Kaliteli hizmet anlayışı ile tercih edilen firma olmak,

Mutlu çalışan ve mutlu müşteri anlayışını sağlamak,

Hizmette güvenin adresi olmak.

Bizimle irtibata geçin! 444 87 99